NÄIDISMENÜÜD ERINEVATELT ÜRITUSTELT

Üldjuhul koostame menüü tellija soovidest lähtuvalt. Juhtudel, kus tellija soovib meie cateringi juba mitmendat korda enda üritustele, siis arvestame alati eelnevate menüüdega, et oleks iga kord ka teistmoodi valikuid. Valmistame kõik oma liharoad ja mereannid kohapeal. Seetõttu on võimalik valmistada liharoogasid, mida tavaliselt on võimalik üksnes restoranis kohapeal tellida. Meie menüüvalikus leidub erinevaid veiselihasid, kvaliteetset laagerdunud marmorliha, tallekarreed, pardi rinnafileed ja erinevaid mereande. Samuti ei puudu valikust soovi korral ka sealiha, ribid, kanaliha. Kui soovid oma ürituse veelgi erilisemaks teha, on võimalik pakkuda ka austreid koos sobivate lisanditega.

Võimalus on tellida oma üritusele buffet-laua menüüd , a-la carte mitmekäigulist menüüd kui ka erinevate vaagnatega menüüd. Meie ise soovitame kuni 50 liikmeliste seltskondade puhul pakkuda igale lauale vaagnaid erinevate lihade ja lisanditega, mis on vahetult grillilt tulnud, et mitte maitseelamuses kaotada. Buffet-laua valiku puhul tekib paratamatult ikka väikene ooteaeg, kuni järjekord igaüheni jõuab ja siis kahjuks ka toidud jahtuvad ning kaotavad oma kvaliteedis.

Allpool erinevaid menüükaarte tehtud üritustest. Soovi korral saame selliseid kujundatud menüüsid ka igale külalisele kohakaardina valmistada.