TOITLUSTUS, TEENINDUS JA INVENTARI RENT – KÕIK ÜHEST KOHAST

  • Hõrgud ja mahlased liharoad tõsistele lihagurmaanidele…

  • Küpsetame liha kohapeal

  • Loome restorani meeleolu, kus iganes kutsutakse…

  • Ka väikestele seltskondadele

  • Mõtleme kõikidele detailidele alates lauanõudest kuni kaunistusteni

  • Reageerime ka lühikese tähtajaga väljakutsetele:)

Soovid mõnikord oma sõpru ja tuttavaid eriliselt üllatada, pakkuda neile tõelisi maitseelamusi ja tähistada oma erilisi sündmuseid ning hetki pereringis, sõpradega või töökaaslastega.

Kutsu kokk enda juurde ja kohapeal valmistab grillimeister suussulavad liharoad. Valmistame kohapeal roogasid veiselihast, lambalihast, mereandidest…

Lisaks loome kaasavõetud serveerimisnõude, pokaalide, servjettide ning kaunistustega tõelise restorani meeleolu.

Catering sinu kodus, tööl, metsas…

Meie catering jaoks ei ole asukoht oluline. Paneme oma väliköögi ja grillid püsti kõikjal, kuhu on võimalik autoga ligi pääseda. Läheneme alati loovalt ja aitame ideid teostada. Üldjuhul lepime kliendiga menüü vastavalt soovidele individuaalselt kokku, kuid võib vaadata ka varasemalt tehtud menüüsid ja sealt ideid ammutada.

Võimalus on tellida oma üritusele buffet-laua stiilis lauda, kuid soovitame kuni 50 liikmeliste seltskondade puhul pakkuda igale lauale vaagnaid erinevate lihade ja lisanditega. Põhjus on ennekõike selles, et pakkuda vahetult grillilt tulnud ja just valminud roogasid, et mitte maitseelamuses kaotada. Buffet-laua valiku puhul tekib paratamatult ikka väikene ooteaeg, kuni järjekord igaüheni jõuab ja siis kahjuks toidud jahtuvad ning kaotavad oma kvaliteedis.

KÜSI PAKKUMIST

Suussulavad hõrgud liharoad ja kvaliteetne tooraine

Kõige erilisem meie puhul on see, et me tõepoolest rajame tunni-kahe jooksul Teie poolt tellitud asukohta nn väliköögi ja küpsetame ning valmistame kõik toidud kohapeal. Seetõttu on võimalik valmistada selliseid kvaliteetsest toorainest liharoogasid, mida tavaliselt on võimalik üksnes restoranis kohapeal tellida. Meie menüüvalikus leidub erinevaid veiselihasid, kvaliteetset laagerdunud marmorliha, tallekarreed, pardi rinnafileed ja erinevaid mereande. Samuti ei puudu valikust soovi korral sealiha, ribid, kanaliha. Kui soovid oma ürituse veelgi erilisemaks teha, on võimalik pakkuda austreid koos sobivate lisanditega.

Külaliste arv ja cateringi hind külastaja kohta.

Oleme peamiselt teinud cateringe 20-60-le külalisele, kuid oleme korraldanud üritusi ka suurematele seltskondadele, kus külalisi on olnud juba 300 ringis. Kindlasti oleme valmis tegema privaatseid õhtusööke ka väga väikestele seltskondadele.

Cateringi tellimise hind algab õhtusöögi puhul alates 48 Eur külalise kohta (sisaldab käibemaksu). Hind sõltub osalejate arvust, asukohast, menüüvalikust.

Privaatse õhtusöögi miinimumeelarve kuni 8-le külalisele on 800 Eur (sisaldab käibemaksu).

Detailid, kaunistused, inventar

Ei saa salata, et igale üritusele annab väga palju juurde visuaalne pool. Aitame Teid ka vajaliku inventariga, et Teie sündmus oleks ka korralduslikust poolest veelgi sujuvam ja muretum. Saame tuua enda poolt toolid-lauad, tekstiilid, nõud, pokaalid ja küünlad ja kaunistused, mis omavahel kõik harmoneeeruvad.

Meil on olemas lauanõud, pokaalid, toolid, lauad, tekstiilid kuni 120-le külalisele.

Erilisteks sündmusteks kujundame ja valmistame soovi korral igale külalisele menüükaardid.